
Аккумулятор літій-залізо-фосфатний Envision ESS 4LH3L7 280Ah
3 190 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Производитель: Envision Модель: ESS 4LH3L7 280A Размеры: 71 мм х 207 мм х 173 мм. Емкость: 280 Ач Вес: 5,45 кг Максимальный разряд: 280А (1С) Номинальное напряжение: 3,2 В Вверху: включая винтовые клеммы, шины и винты.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ESS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Ємність акумулятору | 280 А. г |
| Напруга | 3.2 В |
| Струм заряду | 280 А |
| Колір корпусу | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 71 мм |
| Висота | 207 мм |
| Ширина | 173 мм |
- Ціна: 3 190 ₴

