
Кондиціонер Інверторний Консольного типу Gree DC inverter R32 GEH12AA-K6DNA1F Wi-Fi
39 935 ₴
- В наявності
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Консольний кондиціонер - спліт-системи даної серії спроектовані так, щоб забезпечити максимальну простоту установки, яка не вимагає ні підвісної стелі, ні повітропроводів.
Даний кондиціонер дуже зручний, коли монтаж настінного кондиціонера небажаний або взагалі неможливий, внутрішній блок розміщується на підлозі біля стіни, підходять для квартир, магазинів, ресторанів, кафе, та комерційних приміщень. Простий, стильний і компактний блок консольного типу гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Всього виробник GREE пропонує 3 моделі: типорозміри 09, 12 і 18. Всі вони є інверторними з класом енергоспоживання А++ в режимі охолодження, та А+ в режимі обігріву і мають п'ять робочих швидкостей. Консольні спліт-системи - найкращий варіант для обігріву, функція подачі теплого повітря не тільки вгору, а і вниз одночасно - сприяє швидкому і комфортному обігріву приміщення. Працюють блоки GREE на сучасному фреоні R32.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Потік повітря | 600 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3800 Вт |
| Потужність охолодження | 3520 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Електростатичний фільтр, Плазмовий фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1000 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 960 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -22 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 600 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 700 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 215 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 15.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 596 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 848 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 320 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 30.5 кг |
- Ціна: 39 935 ₴
