
Кондиціонер Інверторний Gree U-Crown DC inverter GWH12UB-K3DNA4F Wi-Fi
60 238 ₴
- В наявності
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Інверторні спліт-системи U-CROWN – флагманська серія настінних кондиціонерів з ультратонким внутрішнім блоком і дизайном в стилі «металік» від бренду GREE, що з'явилася на нашому ринку в 2015 році.
Безшумні моделі цієї серії здатні обігрівати приміщення в екстремальні 30-градусні морози, будучи, по суті, повноцінними тепловими насосами «повітря-повітря».
Кут розподілу повітря по горизонталі становить 130°, по вертикалі - 180°!
МОДНИЙ ДИЗАЙН
Моделі U-CROWN пропонуються в металізованої обробці з матовою передньою панеллю і хромованими вставками по U-подібним торцях корпусу. Вражає сверхточная підгонка деталей лицьовій панелі і жалюзі, що зустрічаються з зазором 0,3 мм!
Товщина внутрішнього блоку кондиціонерів GREE флагманської лінійки – всього 170 мм (у 18-моделі – 205 мм), що на 30-35% менше, ніж у більшості інших кондиціонерів.
НАЙВИЩА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
Клас енергоефективності спліт-систем U-CROWN - A +. У режимі «Охолодження» коефіцієнт енергоефективності досягає 7,5, в режимі «Обігрів» – 5,1. Даний показник досягнутий за допомогою використання інверторного двоступеневого компресора і на 35-40% вище, ніж у інших інверторних кондиціонерів!
МОЖЛИВІСТЬ ОБІГРІВУ ПРИ МОРОЗІ ДО -30 ° С
Спеціальна конструкція компресора, що працює на фреоні R410a, особливе утеплення зовнішнього блоку і попередньо на заводі зимовий комплект забезпечують стабільний обігрів навіть при морозах до -30 ° С! Для порівняння, звичайний побутовий кондиціонер з зимовим комплектом здатний працювати на обігрів максимум до -15 ... -20 ° С.
ТРИСТУПЕНЕВА ФІЛЬТРАЦІЯ ПОВІТРЯ
Триступенева очистка повітря від бактерій, пилу і неприємних запахів досягається за допомогою роботи фільтра з іонами срібла, яке функціонує в тандемі з електростатичним і фотокаталітичним фільтром. Всі три фільтра йдуть в комплекті з кондиціонерами даної серії. Самоочищення блоку забезпечує 100% видалення вологи з теплообмінника, запобігаючи тим самим появі цвілі і грибка.
ПРАЦЮЄ НЕ ГОЛОСНІШЕ ШЕЛЕСТА ЛИСТЯ!
Завдяки наявності режиму СОН, функції «Теплий старт» і мінімального шумового рівню (всього 19-22 дБ), моделі серії є кращим вибором для спальні!
ФУНКЦІЇ ДЛЯ СУПЕРКОМФОРТНОГО УПРАВЛІННЯ
Для того, щоб управління кондиціонером було комфортним навіть вночі, в пульті ДУ передбачена рівномірна LED-підсвітка екрану. Для просунутих користувачів існує можливість управління через Wi-Fi за допомогою власного смартфона або планшета на Android (перебуваючи в приміщенні з кондиціонером).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Потік повітря | 720 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3600 Вт |
| Потужність охолодження | 3520 Вт |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Електростатичний фільтр, Плазмовий фільтр |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 920 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 970 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 54 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 305 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 860 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 170 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 11.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 596 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 899 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 378 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 44.5 кг |
- Ціна: 60 238 ₴


