
Кондиціонер Інверторний Gree Amber DC inverter GWH24YE-S6DBA2A Wi-Fi
69 639 ₴
- В наявності
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Кондиціонери GREE Amber функціонують на фреоні R32, що на 8% ефективніше R410A. Спліт-система Gree Amber оснащена інноваційним інверторним двигуном останнього покоління, поставляється в типорозмірах 09-24 (2.7-7 кВт).
В дизайні внутрішнього блоку акцент робиться на максимальне зниження рівня шуму при мінімальній глибині.
ДВИГУН 10 ПОКОЛІННЯ - ЕКОНОМІЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ДО 50%
Інверторна технологія G10 дозволяє знизити рівень шуму, зменшити вібрацію двигуна та економити до 50% електроенергії. Так, моделі 09 и 12 типорозміру кондиціонера GREE Amber пропонується купувати тим, хто шукає спліт-систему для спальні або дитячої кімнати. На першій швидкості ці кондиціонери працюють безшумно - 18 і 21дБ. Такий шум можна порівняти з шелестінням листя або людським шепотінням на відстані 1м.Енергоеффективність для 09 и 12-го блоків серіі Amber відноситься до класу А +++, а сезонний коефіцієнт SEER складає 8,5 в режимі охолодження!
7 ШВИДКОСТЕЙ РОБОТИ
Замість традиційних для домашніх кондиціонерів 3-4 швидкості, в спліт-системах Amber їх 7! Такий широкий діапазон налаштувань дозволяє користувачеві не тільки вибрати оптимальну швидкість охолодження, але і прийнятний для нього рівень шуму кондиціонера.
ДОВЖИНА ТРАС ДО 50 МЕТРІВ
Починаючи з 18-го, типорозміру допустима довжина трас між внутрішнімі та зовнішніми блоками - до 40 метрів з 20-ти метровим перепадом по висоті, що особливо актуально в новобудовах, особняках та офісних приміщеннях. Найпотужніший представник лінійки - тип 24 - допускає прокладку 50-метрової траси з перепадом 30 метрів!
ОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБІГРІВ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ
Завдяки двоступінчастому компресору, охолодження можливо при зовнішній температурі від -18 до + 53°С і підігріву - при зовнішній температурі повітря -30°С.
З огляду на те, що в зимовий період середня температура в Україні рідко знижується нижче -15...-20°С, спліт-системи Amber в нашій країні будуть ідеальним вибором обігріву взимку і охолодження приміщень влітку!
МАКСИМУМ КОРИСНИХ ФУНКЦІЙ
У кондиціонерах серіі Amber реалізовані всі передові напрацювання GREE:
- Турборежим
- Авторестарт
- 3D повітряний потік з можливістю регулювання з ІК ДУ в двох площинах
- функція I Feel
- Самодіагностика
- Wi-Fi управління через смартфон/планшет
- Фільтр Cold Plazma в додаток до стандартного фільтра
- 7-ми швидкісний вентилятор
- Безшумна робота
- Робота в широкому температурному діапазоні зовнішнього повітря. Охолодження: від -18°С до + 53°С. Обігрів: до -30°С.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Потік повітря | 1250 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 7000 Вт |
| Потужність охолодження | 7000 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Електростатичний фільтр, Плазмовий фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 7 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 50 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1840 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1750 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 52 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 327 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1101 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 249 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 16.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 790 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 1000 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 427 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 65 кг |
- Ціна: 69 639 ₴






