
Кондиціонер Інверторний Gree Soyal DC inverter GWH18AKC-K6DNA1A Wi-fi
55 261 ₴
- В наявності
+380503960348
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Gree Soyal - новинка від компанії GREE, має ексклюзивний дизайн і інноваційні технології. Велика кількість налаштувань і широкий спектр функцій приємно здивують навіть досвідченого користувача. Працює на інноваційному хладагенті R32 нового покоління.
Кондиціонери цієї серії мають широкий діапазон робочих температур від -25 ° C до + 52 ° C, інверторний компресор і клас енергоефективності А +++.
Вбудований датчик присутності дозволяє користувачеві вибирати найбільш зручний режим повітряного потоку.
Основні переваги Gree Soyal
- Функція "Теплий старт"; Безшумний режим;
- Автоматичні горизонтальні і вертикальні жалюзі;
- Низькотемпературний обігрів і охолодження;
- Нічний режим;
- Режим "Турбо";
- Функція "I feel"
- Датчик присутності людей;
- Функція авторестарт;
- Пульт дистанційного керування з годинником і функцією блокування;
- Управління по WiFi;
- Плавний пуск;
- Самодіагностика і самоочищення;
- Багатошвидкісний вентилятор для регулювання сили повітряного потоку;
- Підтримка мінімальної температури +8 в приміщенні при відсутності людей;
- Інтелектуальне розморожування;
- Запуск кондиціонера при низькій напрузі або перебоях в живленні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Потік повітря | 800 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5600 Вт |
| Потужність охолодження | 5300 Вт |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Електростатичний фільтр, Плазмовий фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 8 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1395 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1474 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -25 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 52 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 281 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 977 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 295 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 17 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 700 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 965 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 396 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 46 кг |
- Ціна: 55 261 ₴








