
Інверторний кондиціонер Samsung AR12TXHQASINUA серії Basic
20 999 ₴
- В наявності
+380503960348
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондиціонер Samsung AR12TXHQASINUA вдало поєднує стильний дизайн, інноваційні технології і високу енергоефективність. Технологія цифрового інвертора точно підтримує потрібну температуру без частих включень/виключень, споживаючи менше електроенергії і працюючи практично безшумно. Контроль напрямку повітряного потоку сприяє рівномірному розподілу прохолоди на більшій площі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Потужність обігріву | 3800 Вт |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Параметри роботи приладу | |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -22 град. |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 805 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 285 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 194 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 720 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 495 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 270 мм |
- Ціна: 20 999 ₴

