
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XPI Inverter R32 WI-FI
22 600 ₴
- Немає в наявності
+380503960348
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторна спліт-система XP – модель для європейського ринку. У кондиціонерах серії XP використовується технологія 3D DC Inverter. Для роботи кондиціонера використовується новий озонобезпечний холодоагент R32, що має високу енергоефективність. DC інверторний компресор, клас енергоефективності А++, робота на обігрів до -15°C, функція автоматичного перезапуску та осушення, опція – W-iFi, фільтр з високим ступенем очищення, 4D Air Flow – хитання обох жалюзі. Унікальний стильний дизайн з оригінальною передньою 3d панеллю та блакитними вставками, додадуть інтер'єру легкості та стануть його доповненням. Кондиціонер оснащений новим пультом GYKQ-68E
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | TCL |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Потужність охолодження | 2640 Вт |
| Потужність обігріву | 2780 Вт |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Стан | Новий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Пультом |
| Інвертор | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Функція пам'яті | Так |
| Мінімальна температура | -20 град. |
| Максимальна температура | 50 град. |
| Захист від замерзання | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Параметри роботи приладу | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 820 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 770 Вт |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 270 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 805 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 185 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 700 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 260 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
- Ціна: 22 600 ₴



