Супер цена


Кондиціонер спліт система TCL TAC-18CHSD/XAB1IHB Heat Pump R32 WI-FI
36 499 ₴
- В наявності
+380503960348
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторний тепловий насос, FULL DC, обігрів до -30, робота на охолодження до -15°C, підігрів піддону зовнішнього блоку, з вбудованим IoT WiFi (додаток TCL Home) Голосове керування: Google Assistant «Ок, Google». Функція самоочищення (обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація). Підтримка температури 8°С. В комплекті кабель живлення, вібраційні прокладки. Клас енергоефективності А++, теплообмінники обох блоків покриті антикорозійним напиленням Blue Fin, біла ребриста панель з прихованим дисплеєм, стандартний пиловий фільтр, мінімальний рівень шуму 19 dB, функція I Feel (датчик температури на ПДУ), 8 режимів напрямку потоку вгору-вниз
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1579 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1382 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 206 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 910 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 294 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 590 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 785 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 300 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
- Ціна: 36 499 ₴


