
Кондиціонер AUX ASW-H07B4/FAR1
9 600 ₴
- В наявності
+380503960348
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондиціонер забезпечує комфортну циркуляцію повітряного потоку. Під час охолодження повітря спрямовується вгору, після чого осідає і створює приємну прохолоду без різких температурних коливань. Під час обігрівання теплий потік подається вниз, щоб якнайшвидше зігріти користувачів.
Спліт-система працює тихо незалежно від параметрів, оскільки зовнішній блок обладнаний якісною ізоляцією. Для додаткового зниження рівня шуму в кондиціонері використовуються вдосконалені електродвигуни та вентилятори з крильчатками великого діаметра.
Моделі серії Standart мають сучасний та елегантний вигляд. «Існуючий» великий дисплей підкреслює інноваційність техніки.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | AUX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення | 21 кв.м |
| Потік повітря | 420 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 7000 BTU/г |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність охолодження | 0.61 Вт |
| Потужність обігріву | 0.65 Вт |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Тип управління | Пультом |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Мінімальна температура | 8 град. |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 280 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 690 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 20 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 420 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 660 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 280 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 20 кг |
- Ціна: 9 600 ₴




