
МОРОЗИЛЬНА КАМЕРА EDLER EM-208FN
6 000 ₴
- Немає в наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МОРОЗИЛЬНА КАМЕРА EDLER EM-208FN
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Країна виробник | Китай |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Загальний об`єм | 165 л |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | N, SN, ST, T |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Вбудована техніка | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 7 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 143 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Вага | 60 кг |
- Ціна: 6 000 ₴

