
Морозильна скриня BEKO HSU 840520
11 799 ₴
- Немає в наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна скриня BEKO HSU 840520
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Румунія |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Загальний об`єм | 374 л |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | SN, T |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Вбудована техніка | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Потужність заморожування | 18 кг/добу |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 303 кВт/год |
| Автономне збереження холоду | 36 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 91 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Глибина | 74 мм |
| Вага | 51 кг |
- Ціна: 11 799 ₴

