
Морозильна камера ATLANT М 7204-101
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
морозильна камера ATLANT М 7204-101 — морозильна камера білого кольору на 7 відділень, зокрема кошик збільшеного об'єму BIG BOX.
- Тип керування: механічний
- Система охолодження: крапельна
- Корисний об'єм — 227 літрів
- Функція «швидке заморожування»
- Заморожувальна здатність — 24 кг/добу
- Утримування температури у разі вимкнення електроенергії — 16 годин
- Клас енергоефективності – А +
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlant |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Загальний об`єм | 243 л |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | N, SN, ST, T |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Вбудована техніка | НІ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Потужність заморожування | 24 кг/добу |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 264 кВт/год |
| Індикатор температури | Так |
| Автономне збереження холоду | 17 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 176 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Глибина | 59 мм |
| Вага | 74 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте


