Новинка


Морозильна камера Ardesto URM-85M90
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна вертикальна морозильна камера білого кольору для домогосподарств і невеликих магазинів. Енергозбереження відповідає класу А+, для зберігання продуктів передбачено три відсіки, а корисний об'єм становить 83 л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Загальний об`єм | 93 л |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | N, ST |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Вбудована техніка | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Енергоспоживання | 176 кВт/год |
| Автономне збереження холоду | 15 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 84.5 мм |
| Ширина | 57.4 мм |
| Глибина | 55.3 мм |
| Вага | 28.2 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте


