Топ продаж


Морозильна камера Ardesto URM-N227E172
9 000 ₴
- Немає в наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна шафа
Морозильна камера Ardesto URM-N227E172 використовує у своїй основі поршневий компресор, який виробляє холод за допомогою одного контуру. Форм-фактор окремішньої вертикальної морозильної шафи здатний ідеально інтегруватися в будь-який варіант інтер'єру. Нейтральне оформлення виграшне та щодо догляду за технікою — вона не вимагає особливих маніпуляцій для досягнення чистоти внутрішнього простору камер і корпусу. Тиха робота, звуковий поріг якої не перевищує 42 дБ, дасть змогу комфортно перебувати біля техніки.Технологія No Frost
Використовуйте морозильну камеру для підготовки заготівок із замороженої їжі, яка може зберігатися тривалий час. Завдяки технології сухого заморожування No Frost надлишку вологи немає, тому ні в камері, ні на їжі не утворюється налід. Тепер вам не потрібні виснажливі ручні розморожування — порожнина камери чиста.Сенсорне керування
Блок електронного керування складається із сенсорних маніпуляторів, розташованих на зовнішньому дисплеї. Перед вами зручна навігаційна панель, яка всього за кілька кліків допоможе налаштувати техніку на продуктивне функціонування в тих температурних параметрах, які вам потрібні.Знижене енергоспоживання
Знижена витрата енергії стала візитною карткою цієї моделі. Вона належить до класу енергоефективності А+, а це означає, що для функціонування техніці не потрібно занадто багато. Ви заощаджуєте власні кошти, а також знижуєте попит на електроенергію, не змушуючи витрачати природні багатства, що йдуть на її виробництво.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Загальний об`єм | 227 л |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | N, SN, ST, T |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Електронне |
| Вбудована техніка | НІ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Ні |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Мінімальна температура у морозильній камері | -24 град. |
| Індикатор температури | Так |
| Автономне збереження холоду | 15 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 172.2 мм |
| Ширина | 59.6 мм |
| Глибина | 63.2 мм |
| Вага | 60 кг |
- Ціна: 9 000 ₴
