
Кондиционер HOAPP LIGHT INVERTER HSZ-GA67VA/HMZ-GA67VA
49 323 ₴
- В наявності
+380503960348
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний інверторний кондиціонер Hoappp Light HSZ-GA67VA/HMZ-GA67VA серії Light розроблений за європейськими технологіями. Кондиціонери цієї серії обладнані інверторними компресорами, які споживають на 30-40% менше електроенергії, порівнюючи з неінверторними. Інверторна технологія G10 виключає вібрацію на низьких обертах в 1 Гц. Що дає змогу не працювати кондиціонеру без зупинки у разі досягнення заданої температури. У такий спосіб унеможливлюються вкрай небажані пускові струми, підвищується надійність, енергоощадження, зручність використання пристрою. Під час роботи на мінімальних обертах кондиціонер споживає всього 45 Вт. Технологія G10 визначає широкий діапазон продуктивності під час обігрівання, охолодження, з високою точністю підтримує задану температуру. Кондиціонери серії Light здатні обігріти приміщення за температури до -20 °C за вікном.
Кондиціонер має лаконічний сучасний дизайн, тому він підійде під будь-який стиль приміщення й доповнить його. Ця модель забезпечить вам комфорт і затишок у житлових приміщеннях, офісі. Вона розроблена за всіма нормами (санітарним і екологічним), тому не завдасть шкоди вам і довкіллю.
Кондиціонер має лаконічний сучасний дизайн, тому він підійде під будь-який стиль приміщення й доповнить його. Ця модель забезпечить вам комфорт і затишок у житлових приміщеннях, офісі. Вона розроблена за всіма нормами (санітарним і екологічним), тому не завдасть шкоди вам і довкіллю.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Hoapp |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Потужність охолодження | 6700 Вт |
| Потужність обігріву | 7200 Вт |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Пультом |
| Інвертор | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Нічний режим роботи | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1875 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1945 Вт |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 246 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1078 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 325 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 17 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 396 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 963 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 700 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 53 кг |
- Ціна: 49 323 ₴


