
Кондиціонер Gree GWH09AFA-K3NNA1A
18 881 ₴
- В наявності
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Неінверторна спліт-система - новинка 2019 року, яка проводить охолодження і нагрівання повітря, щоб ви отримали максимально комфортні умови у квартирі, приватному будинку, офісному приміщенні і т. д. Модель поєднує в собі велику кількість корисних функцій і найбільш сучасні, передові технології, для якісно і продуктивної роботи.
Агрегат має компактну форму стильний і ультрасучасний дизайн, який дозволять внутрішнього блоку грамотно вписатися в будь-який інтер'єр.
Модель працює на безпечному фреоні R410A, показуючи високі характеристики продуктивності (2,7 кВт) та підвищений відсоток енергоефективності (0,79 кВт).
Рівномірний розподіл повітря всередині приміщення виходить за засобу роботу автоматичних жалюзі, для більш точного напрямку повітряного потік в потрібному напрямку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Потік повітря | 470 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 0.73 Вт |
| Потужність охолодження | 0.79 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Установка |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 4 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 794 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 734 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 256 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 744 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 185 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 428 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 720 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 310 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 24.5 кг |
- Ціна: 18 881 ₴

