
Кондиціонер Інверторний Gree Smart GWH12QC-K3DNB6G
29 700 ₴
- Немає в наявності
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Управляти кондиціонером можна не тільки з пульта дистанційного керування, але і через Wi-Fi зі свого смартфона з системою Android.
Спліт-системи серії SMART від GREE поставляються в сверхмінімалістічном корпусі з білою світлодіодною індикацією. Особливістю моделей серії є прихована за шаром пластика знімна передня панель з LED-підсвіткою дисплея.
ІНВЕРТОР G10
Унікальна розробка інженерів GREE – інвертор G10 – забезпечує практично відсутню вібрацію при роботі компресора на наднизьких частотах обертання до 1 Гц. Це дозволило добитися роботи зовнішнього блоку з енергоспоживанням всього 45 Вт на мінімальних частотах.
Моделі з інвертором G10 працюють продуктивніше як в режимі опалення, так і при охолодженні.
ОПАЛЕННЯ ПРИ МОРОЗІ ДО -20 ° С
Попередньо встановлений зимовий комплект в поєднанні із захистом від обмерзання зовнішнього блоку і нової инверторной технологією забезпечує можливість роботи кондиціонера з лінійки SMART на обігрів при морозах до -20° С!
НАЯВНІСТЬ РЕЖИМУ ІОНІЗАЦІЇ
Крім пиляків (сіток електростатичного фільтра), інверторні кондиціонери GREE SMART отримали генератор активних іонів COLD PLAZMA. Завдяки іонізації, в повітрі, що проходить через кондиціонер, знищуються бактерії і алергени, а також видаляються запахи.
ФУНКЦІЇ РОЗШИРЕНОГО КОМФОРТУ
Для підвищення комфорту експлуатації спліт-системи SMART мають:
- Функцію I FEEL: параметри температури повітря приміщення фіксуються датчиком, вбудованим в пульт дистанційного керування.
- Захист від надходження охолоджених повітряних потоків в режимі Обігрів.
- Функцію Авторестарт: настройки заносяться в пам'ять кондиціонера, і при відключенні електроживлення не збиваються.
- Блокування пульта для захисту від дітей.
- Завдяки пульту ДУ з рівномірною LED-підсвіткою екрану, управляти кондиціонером стало можливо навіть в повній темряві!
ДИСТАНЦІЙНЕ WI-FI КЕРУВАННЯ СПЛІТ-СИСТЕМОЮ
Власники смартфонів на Андроїд зможуть завантажити фірмовий додаток для віддаленого доступу до кондиціонера GREE SMART через Wi-Fi. Підключившись до точки доступу, можна управляти всіма режимами і налаштуваннями спліт-системи, включаючи установку таймера, без пульта дистанційного керування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Потік повітря | 660 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3700 Вт |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Плазмовий фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 4 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 20 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1084 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 989 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 289 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 845 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 209 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 540 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 776 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 320 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 29 кг |
- Ціна: 29 700 ₴


