
Кондиціонер Інверторний Gree Praktik Pro GWH18QD-K3DNA2G
46 413 ₴
- Немає в наявності
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
|
Лінійка побутових кондиціонерів PRAKTIK PRO від GREE з «А +» класом енергозбереження. На відміну від попереднього покоління, настінні інверторні спліт-системи PRAKTIK PRO мають зимовий комплект. В результаті, опалювальний режим роботи кондиціонера став можливий навіть в морози до -20° С Тут також встановлено інверторний двигун і компресор, що сприяє не менше ніж 20% економії електроенергії – регулювання потужності (в залежності від теплового навантаження) плавне. ЗБІЛЬШЕНИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇІнженери GREE зробили все можливе, щоб кондиціонери PRAKTIK PRO працювали максимально довго:
ФУНКЦІЯ ІОНІЗАЦІЇ ПОВІТРЯГенератор активних іонів COLD PLAZMA, створюючи напругу біля 4800В, знищує неприємні запахи, бактерії, алергени і пилок, що потрапляють всередину кондиціонера при заборі повітря. Така фільтрація повітря працює ефективніше і не потребує заміни дезодоруючих фільтрів. ЧЕРГОВЕ ОПАЛЕННЯПід час відсутності господарів взимку (наприклад, при від'їзді у відрядження чи відпустку) можна залишити кондиціонер в режимі чергового опалення. Щоб майно власника не постраждало від обмерзання, при зниженні температури в приміщенні нижче 8 ° С спліт-система почне його обігрів. НАЯВНІСТЬ ФУНКЦІЙ, ВЛАСТИВИХ КОНДИЦІОНЕРУ КЛАСУ ПРЕМІУМСпліт-системи PRAKTIK PRO здатні самоочищатися (автоматичне видалення залишків конденсату з внутрішнього блоку), працювати в автоматичному режимі, а також мають таймер на включення і відключення. Крім того, в них присутня функція I FEEL і функція економічного охолодження для економії електроенергії. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Потік повітря | 800 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5270 Вт |
| Потужність охолодження | 5130 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Електростатичний фільтр, Плазмовий фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 4 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1580 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1410 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 300 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 970 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 224 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 700 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 963 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 396 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 45 кг |
- Ціна: 46 413 ₴


