
Кондиціонер ASAKA STVP-24HH POWER PRO DC INVERTER
48 000 ₴
- В наявності
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Кондиционер OSAKA STVP-24 HH - належить до серії POWER PRO DC INVERTER 2019 і здатний працювати на нагрівання за температури до -25 °С. Модифікація STVP-24 HH призначена для приміщень площею до 80 м2.
У кондиціонері OSAKA STVP-24 HH POWER PRO DC INVERTER використовується інверторний компресор від ТМ Toshiba, що дало змогу досягти класу енергоспоживання на рівні "А++".
Компанія OSAKA (Осака) продає свою продукцію на ринку понад 30 років і зарекомендувала себе як одного з лідерів у галузі систем кондиціонування. Продукція розробляється як для житлових приміщень, так і комерційних об'єктів. Висока якість товару досягається через постійне вдосконалення технології виробництва, контролю якості продукції, впровадження сучасних розроблень із використанням комплектуючих матеріалів найбільш якісних виробників.
Режими роботи кондиціонера ASAKA POWER PRO DC INVERTER:
- Охолодження за температури до +53°С;
- Обігрівання за температури до -25 °C;
- Режим "Eco";
- Функція "Авторестарт";
- Захист від обдування холодним повітрям;
- Захист від обмерзання зовнішнього блока;
- Таймер роботи на 24 години;
- Режим "Сна".
Особливості кондиціонера ASAKA POWER PRO DC INVERTER:
- Рівень шуму внутрішнього блока від 19 Дб;
- Покриття теплообмінника Blue Fin;
- Якісний компресор Toshiba;
- WI-FI READY
- Іонізатор повітря;
- Преміальний пульт дистанційного керування;
- Багатошвидкісний вентилятор;
- Фреон R-32.
Технічні характеристики кондиціонера Osaka STVP-24HH POWER PRO DC INVERTER:
- Охолодження, обігрівання площі до 80 м2
- Продуктивність вентилятора: max 1000 м3/год
- Температурний режим роботи -25/+53 °C
- Споживана потужність на охолодження: 1,83-7,81 кВт
- Споживана потужність на нагрівання: 1,85-7,93 кВт
- Продуктивність на охолодження: 7 кВт
- Продуктивність на нагрівання: 7,1 кВт
- Клас енергетичної ефективності А++
- Рівень шуму (мінімальний/середній) от 19 Дб
- Маса внутрішнього блока: 10,5 кг
- Маса зовнішнього блока: 42 кг
- Хладагент: R-32
- Габаритні розміри внутрішній блок: Ш 1010 X Г 220 X В 315
- Габаритні розміри зовнішній. Блок: Ш 920 х г 380 х В 699
- Гарантія років 5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osaka |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Потужність обігріву | 7.93 Вт |
| Потужність охолодження | 7.81 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Режим вентиляції | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | 25 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 315 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1010 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 220 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 20 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 699 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 920 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 380 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 45 кг |
- Ціна: 48 000 ₴
