
Кондиціонер Osaka на 80 м2 ST-24 HH Elite
30 600 ₴
- В наявності
+380503960348
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кондиціонер Osaka ST-24 HH Elite. Компанія «Osaka» продає кліматичну продукцію на ринку України понад 30 років і зарекомендувала себе як одного з лідерів у галузі систем кондиціонування. Продукція розробляється як для житлових приміщень, так і комерційних об'єктів. Висока якість товару досягається через постійне вдосконалення технології виробництва, контролю якості продукції, впровадження сучасних розроблень із використанням комплектуючих матеріалів найбільш якісних виробників. Застосування інноваційних технологій у поєднанні з дизайнерськими рішеннями вносять у ваше життя комфортні умови та приємні емоції.
Кондиціонер Osaka ST-24 HH Elite не інверторний розрахований на площу охолодження до 80 м2 конструктивно виготовлений із зовнішнього та внутрішнього блока. Зовнішній — розміщується на фасаді будівлі або даху, а внутрішній на стіні в кімнаті. Блоки між собою з'єднуються мідними трубками (фреоновою трасою), якою циркулює холодогент.
Усі елементи кондиціонера Elite мають гарний естетичний, декоративний вигляд і чудово впишеться в інтер'єр Вашого приміщення.
Вишуканий ультрамодний дизайн внутрішнього блока кондиціонера ASAKA ST HH Elite поєднує в собі витонченість ліній із вираженою індивідуальністю стилю конструкції та легко вписується в будь-яку дизайнерську концепцію.
Спеціальне антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блока та його теплообмінника захищає кондиціонер Osaka Elite від шкідливих атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища.
Основні переваги кондиціонера Osaka ST-24 HH Elite:
- Охолодження
- Обігрівання
- Вентиляція
- Осушення
- Таймер
- Автоперезапуск
- Самодіагностика
- Нічний режим
- Фреон R410A
- Нічний режим.
- Гойдання вертикальних напрямних жалюзі
- Регульований повітряний потік
- Автоматична швидкість вентилятора.
- Режим безперервного, хитання заслінок (AUTOSWING)
- Режим підвищеної продуктивності (TURBO)
- Плоскі ребра теплообмінника розроблені для збільшення енергоефективності.
Основні технічні переваги кондиціонера Osaka ST-24 HH Elite:
Максимальна площа приміщення до 80 кв.м
Потужність охолодження, кВт 3,2
Потужність обігрівання, кВт 3,8
Мінімальний рівень шуму внутрішнього блока 27 Дб
Тип холодоагенту R-410A
Тип компресора Неінверторний
Електроживлення, В/Гц/Ф 220/50/1
Середня споживана потужність охолодження кВт 0,84
Споживана потужність під час нагрівання, кВт 0,91
Продуктивність повітря вн. блок, м3/год 380
Розмір, ШхГхВ, внутрішній блок, мм 698x255x190
Розмір, ШхГхВ, зовнішній блок, мм 600x232x500
Діаметр трубопроводу,дюйм 1/4 и 3/8
Рівень звуку внутрішній блок: дБ Hi:32, Me:34, Lo:30.
Рівень звуку зовнішній блок: дБ 49
Компресор GMCC Toshiba.
Гарантія років 5
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Osaka |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Рекомендована площа приміщення | 80 кв.м |
| Потужність охолодження | 7 Вт |
| Потужність обігріву | 7.7 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Пультом |
| Інвертор | Ні |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Функція пам'яті | Ні |
| Мінімальна температура | 5 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Функція іонізації | Ні |
| Захист від замерзання | Ні |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2.75 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2.8 Вт |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 292 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 910 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 205 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 20 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 605 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 820 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 300 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 40 кг |
- Ціна: 30 600 ₴

