
Кондиціонер TCL TAC-09CHSA/XAB1 ON/OFF WI-FI Ready
14 499 ₴
- В наявності
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Кондиціонер TCL TAC-09CHSA/XAB1 ON/OFF WI-FI Ready
Функція автоматичного перезапуску та осушення, з антикорозійним покриттям Blue Fin обох теплообмінників. Стильний дизайн з ребристою панеллю та срібною смужкою з прихованим LED дисплеєм, 4 основних режимів роботи та рижим TURBO, SLEEP, ECO, опція - WiFi, стандартний пиловий фільтр
TCL TAC-09CHSA/XAB1 ON/OFF WI-FI Ready
Турборежим охолодження
Кондиціонер TCL TAC-09CHSA/XAB1 ON/OFF WI-FI Ready працює на забезпечення ефективного мікроклімату в тому приміщенні, де він встановлений. Водночас він має низку налаштувань, які вже запрограмовані наявними режимами. Наприклад, коли необхідно якнайшвидше зробити максимально прохолодним повітря, активуйте турборежим, який працює в найнижчому діапазоні температур із підвищеною швидкістю поширення потоків повітря.
Покриття Blue Fin
Теплообмінники представленої лінійки покриті Blue Fin. Він забезпечує антикорозійні властивості завдяки своїй структурі: поверхня теплообмінника набуває підвищеної гладкості, завдяки чому волога на ній не затримується.
24-годинний таймер
Використовуйте таймер, який можна налаштувати на будь-яку кількість годин. Цей інструмент допоможе задати техніці проміжок самостійної роботи з подальшим вимкненням. Чудовий варіант, якщо хочете мінімізувати свої контакти з пристроєм, водночас займаючись паралельно іншими завданнями.
Автоматичний перезапуск
Система перезапуску запам'ятовує останні введені параметри, які були активні. Якщо відбувається знечитування техніки, кондиціонер відновить актуальні параметри, не вимагаючи від вас повторного їх введення.
Самодіагностика помилок
Система самодіагностики періодично перевіряє кондиціонер, у такий спосіб задираючи вас у популярність, якщо відбуваються збої в роботі. Так ви зможете розуміти рівень критичності помилок — чи хочуть вони втручання сервісної служби.
Керування пультом
Ця модель кондиціонера обладнана пультом керування. З його допомогою можна дистанційно керувати роботою пристрою, вибираючи необхідні параметри.
Модуль Wi-Fi
Опціональна можливість під'єднання пристрою до мережі Wi-Fi дасть змогу керувати технікою за допомогою смартфона.
Іонізація повітря
Іонізація повітряного потоку дасть змогу очистити його від забруднень набагато швидше, ніж під час активації режиму очищення та вентиляції. Такий підхід істотно поліпшить якість повітряної маси в приміщенні.
Купити кондиціонер TCL TAC-09CHSA/XAB1 ON/OFF WI-FI Ready
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Потік повітря | 380 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2800 Вт |
| Потужність охолодження | 2640 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Електростатичний фільтр |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 5 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 820 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 775 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 190 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 700 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 256 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 510 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 600 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 230 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 20 кг |
- Ціна: 14 499 ₴




