
Кондиціонер Інверторний Gree Bora Inverter GWH24AAB-K3DNA5A Inverter (Wi-Fi)
45 899 ₴
- В наявності
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Модель Bora Inverter вдало поєднує в собі інверторний компресор і класичний набір базових функцій для вашого комфорту.
Серія Bora Inverter від GREE виконана в мінімалістичному дизайні. Стриманий білий корпус з вузькою металізованої смугою внизу виглядає елегантно і легко стане невід'ємною частиною інтер'єру.
Кондиціонери цієї серії працюють на екологічному фреоні R410A, який безпечний для навколишнього середовища і здоров'я людини, а також не руйнує озоновий шар.
Лінійка Bora Inverter оснащена однією з найбільш передових технологій очищення повітря - генератором "Cold Plazma". Плазмовий іонізатор створює напругу близько 4800 В, що дозволяє знищити хвороботворні організми, пилок і алергени, які потрапляють в кондиціонер разом з повітряним потоком.
Щоб захистити вас від появи грибків і плісняви у внутрішньому блоці, в кондиціонерах Bora Inverter передбачена функція самоочищення. Після виключення кондиціонера вентилятор внутрішнього блоку протягом 10 хвилин продовжує обертання зі зниженою швидкістю. Це дозволяє випарувати залишилася на теплообміннику вологу і запобігти розмноженню хвороботворних організмів. Кондиціонери Bora Inverter також оснащені такими необхідними функціями, які роблять їх експлуатацію легкою і зручною:
- Турборежим - дозволяє швидко охолодити або обігріти приміщення;
- Широкий повітряний потік - рівномірно розподіляє в приміщенні повітряний потік з кондиціонера;
- Електростатичний фільтр - підтримує чистоту повітря в приміщенні, акумулюючи пил на своїй поверхні;
- Режим «Сон» - зробить ваш сон максимально комфортним, а також економить електроенергію;
- Авторестарт - автоматично відновлює всі встановлені раніше режими;
- Блокування пульта для захисту від дітей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Потік повітря | 850 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 6200 Вт |
| Потужність охолодження | 6155 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Електростатичний фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 4 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2000 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1900 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 300 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 970 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 700 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 955 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 396 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 46 кг |
- Ціна: 45 899 ₴




