
Кондиціонер Інверторний Gree Praktik Pro GWH07QA-K3DNA2С
16 100 ₴
- В наявності
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Лінійка побутових кондиціонерів PRAKTIK PRO від GREE з «А +» класом енергозбереження.
На відміну від попереднього покоління, настінні інверторні спліт-системи PRAKTIK PRO мають зимовий комплект. В результаті, опалювальний режим роботи кондиціонера став можливий навіть в морози до -20° С, в той час як у моделей серії PRAKTIK обігрів можливий до -7 ° С!
Тут також встановлено інверторний двигун і компресор, що сприяє не менше ніж 20% економії електроенергії – регулювання потужності (в залежності від теплового навантаження) плавне.
Працює на фреоні R410a, допускається прокладка траси довжиною до 20-25 м з перепадом висот не більше 10 м.
ЗБІЛЬШЕНИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Інженери GREE зробили все можливе, щоб кондиціонери PRAKTIK PRO працювали максимально довго:
- Компресор працює плавно (DC-інвертор технологія), без перевантажень і постійних включень / відключень. Завдяки цьому, його ресурс в кілька разів більше, ніж у неінверторних моделей.
- Покриття теплообмінників антикорозійним захистом BLUE FIN робить їх ще більш стійкими до агресивного середовища.
- Електроніка кондиціонерів PRAKTIK PRO не сприйнятлива до електромагнітних завад, випромінюваних іншою технікою.
- Зовнішній блок захищений від замерзання.
- Також кондиціонери цієї серії можуть запускатися при низькій і підвищеній напрузі. Допустимі параметри напруги 220 В ± 10% (206-244 В).
ФУНКЦІЯ ІОНІЗАЦІЇ ПОВІТРЯ
Генератор активних іонів COLD PLAZMA, створюючи напругу біля 4800В, знищує неприємні запахи, бактерії, алергени і пилок, що потрапляють всередину кондиціонера при заборі повітря. Така фільтрація повітря працює ефективніше і не потребує заміни дезодоруючих фільтрів.
ЧЕРГОВЕ ОПАЛЕННЯ
Під час відсутності господарів взимку (наприклад, при від'їзді у відрядження чи відпустку) можна залишити кондиціонер в режимі чергового опалення. Щоб майно власника не постраждало від обмерзання, при зниженні температури в приміщенні нижче 8 ° С спліт-система почне його обігрів.
НАЯВНІСТЬ ФУНКЦІЙ, ВЛАСТИВИХ КОНДИЦІОНЕРУ КЛАСУ ПРЕМІУМ
Спліт-системи PRAKTIK PRO здатні самоочищатися (автоматичне видалення залишків конденсату з внутрішнього блоку), працювати в автоматичному режимі, а також мають таймер на включення і відключення. Крім того, в них присутня функція I FEEL і функція економічного охолодження для економії електроенергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 22 кв.м |
| Потік повітря | 500 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 7000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2300 Вт |
| Потужність охолодження | 2200 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Електростатичний фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 4 |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 685 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 637 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 48 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 270 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 713 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 195 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 428 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 720 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 310 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 21.5 кг |
- Ціна: 16 100 ₴



