
Кондиціонер Інверторний Gree Praktik Pro GWH07QA-K6DNA2С/GWH07AGA-K6DNA1C
16 100 ₴
- Немає в наявності
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Лінійка побутових кондиціонерів PRAKTIK PRO від GREE з «А +» класом енергозбереження.
Настінні інверторні спліт-системи PRAKTIK PRO R32 адаптовані для експлуатації в режимі обігріву при зовнішній температурі від -25°С до +30°С (окрім 07 моделі). Тому, режим обігріву можливий навіть в морози до -25°С. Встановлений інверторний двигун і компресор, сприяє не менше ніж 20% економії електроенергії – регулювання потужності, в залежності від теплового навантаження, плавне.
ЗБІЛЬШЕНИЙ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Інженери GREE зробили все можливе, щоб кондиціонери PRAKTIK PRO працювали максимально довго:
- Компресор працює плавно (DC-інвертор технологія), без перевантажень і постійних включень / відключень. Завдяки цьому, його ресурс в кілька разів більше, ніж у неінверторних моделей.
- Покриття теплообмінників антикорозійним захистом BLUE FIN робить їх ще більш стійкими до агресивного середовища.
- Електроніка кондиціонерів PRAKTIK PRO не сприйнятлива до електромагнітних завад, випромінюваних іншою технікою.
- Зовнішній блок захищений від замерзання.
- Також кондиціонери цієї серії можуть запускатися при низькій і підвищеній напрузі. Допустимі параметри напруги 220 В ± 10% (206-244 В).
ФУНКЦІЯ ІОНІЗАЦІЇ ПОВІТРЯ
Генератор активних іонів COLD PLAZMA, створюючи напругу біля 4800В, знищує неприємні запахи, бактерії, алергени і пилок, що потрапляють всередину кондиціонера при заборі повітря. Така фільтрація повітря працює ефективніше і не потребує заміни дезодоруючих фільтрів.
ЧЕРГОВЕ ОПАЛЕННЯ
Під час відсутності господарів взимку (наприклад, при від'їзді у відрядження чи відпустку) можна залишити кондиціонер в режимі чергового опалення. Щоб майно власника не постраждало від обмерзання, при зниженні температури в приміщенні нижче 8 ° С спліт-система почне його обігрів.
НАЯВНІСТЬ ФУНКЦІЙ, ВЛАСТИВИХ КОНДИЦІОНЕРУ КЛАСУ ПРЕМІУМ
Спліт-системи PRAKTIK PRO здатні самоочищатися (автоматичне видалення залишків конденсату з внутрішнього блоку), працювати в автоматичному режимі, а також мають таймер на включення і відключення. Крім того, в них присутня функція I FEEL і функція економічного охолодження для економії електроенергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Потік повітря | 500 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 7000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Потужність охолодження | 2350 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Електростатичний фільтр, Фотокаталітичний фільтр, Плазмовий фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 4 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 681 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 649 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 270 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 713 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 195 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8.2 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 450 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 710 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 293 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 20.8 кг |
- Ціна: 16 100 ₴



