
LED архітектурний світильник ECLIPSE-R VIOLUX 12W 3000-4500-6500К IP65 антрацит
780 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Серія: | |
|---|---|
| Потужність: |
12 Вт |
| Світловий потік: |
530 Лм |
| Колірна температура світла: |
3000-4500-6500 К |
| CRI (якість світла): |
Ra≥80 |
| Робочий діапазон напруги: |
160-265 В |
| Частота: |
50 Гц |
| Максимальна сила струму: |
285 мА |
| Енергоефективність: |
45 Лм/Вт |
| Ресурс роботи (L70B50): |
30 000 год |
| К-сть вмикань / вимикань (on/off): |
25 000 |
| Повного світлового потоку до 60%: |
≤ 0,5 с |
| Кут випромінення: |
від 0° до 120° |
| Клас енергоефективності (EU): |
G |
| Клас енергоефективності (UA): |
А+ |
| Коефіцієнт потужності (cos φ1): |
0,5 |
| Коеф. збереження світла: |
≥94.8% в кінці номінального терміну служби |
| Час запуску: |
0,1 сек |
| Ступінь захисту: |
IP 65 |
| Клас захисту від струму: |
I |
| Матеріал розсіювача: |
скло |
| Тип розсіювача: |
прозорий |
| Матеріал корпусу: |
алюміній |
| Регулювання освітленості: |
не сумісний з димером |
| Колір моделі: |
антрацит |
| Форма: |
круг |
| Комплектація: |
регулювання кута освітлення |
| Особливості: |
комфортне світло без пульсацій, сумісний з вимикачем з підсвіткою, Економія електроенергії 90%, налаштовувати колірну температуру шляхом перемикання на корпусі вимикача |
| Робоча температура: |
від -25 до +45 ℃ |
| Гарантійний термін: |
2 роки |
| Розміри, мм: |
135x117x100 |
| Вага, г: |
475 |
| Спосіб монтажу: |
настінний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 12 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 12 см |
- Ціна: 780 ₴









