
Фасадний світильник LED VELMAX V-YJ-QB-G02, 8W, 3000K, IP54, 230V
530 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд
Velmax
Колір
Чорний
Матеріал виробу
Алюміній
Тип виробу
Світлодіодний світильник
Тип монтажу
Накладний
Потужність, W
8 W
Розмір, мм
79x116x53
Колірна температура світла, К
3000 K
Світловий потік, Lm
580
Напруга живлення
230 V
Пило-волого захист, IP
IP54
Гарантійний термін, років
2 роки
Тип світильника
Фасадний
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Velmax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 8 Вт/год |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип світильника | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 50 мм |
- Ціна: 530 ₴


