
Смарт люстра керована світлодіодна OVAL ICE RGB 7S 120 Вт SMART 960x750x110 мм Чорна
2 320 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Потужність, Вт | 120 |
|---|---|
| Розмір світильника, мм | 960x750x110 |
| Для приміщення, м2 | 25 |
| Керування | Вимикач, Мобільний додаток, Пульт |
| Термін служби, год. | 50000 |
| Світловий потік, Лм | 10000 |
| Матеріал | акрил, алюміній |
| Колірна температура, К (хв.) | 3000 |
| Колірна температура, К (макс.) | 6500 |
| Колір | чорний |
| Кут розсіювання | 160 |
| Клас електробезпеки | І |
| Робоча потужність, Вт | 120 |
| Рівень захисту IP | 20 |
| Частота, Гц | 50/60 |
| Коефіцієнт пульсації, % | <1 |
| Робоча напруга | 180-265 |
| Індекс кольору, Ra | 90 |
| Аналог ламп розжарювання | 12х100Вт |
| Тип монтажу | Накладний |
| Розмір індивідуального пакування, мм | 335x335x80 |
| Вага нетто, кг | 2.26 |
| Вага брутто, кг | 2.86 |
| Робоча температура, С | -30..+50 |
| RGB підсвічування | Так |
| Спот-система |
Опис Сучасна світлодіодна СМАРТ люстра OVAL ICE з RGB підсвіткою та зручним управлінням за допомогою пульта, смартфона і вимикача. Підходить для створення унікальної атмосфери в інтер'єрі завдяки зміні кольору і яскравості світіння. Підходить для приміщень до 25 м². Основні характеристики
Переваги
Як використовувати:Запустіть додаток, включіть пульт або натисніть на вимикач. Оберіть бажаний режим і насолоджуйтесь ідеальною атмосферою. Рекомендації по доглядуПротирайте поверхню м'якою сухою тканиною, уникайте потрапляння вологи. ГарантіяГарантія на товар: 2 роки. |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 7 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Esllse |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 120 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 96 см |
| Ширина | 75 см |
| Висота | 11 см |
- Ціна: 2 320 ₴





