
LED стрічка 10Вт 12В 1100 Лм, SMD2835 120 діодів, теплий білий 3000K, серія Shade, гарантія 2 роки
44 ₴/пог.м
- В наявності
- Код: EH-STR4SH
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| SKU | EH-STR4SH |
|---|---|
| Серія | Shade |
| Температурний діапазон | -20 ... +50°С |
| Ресурс роботи | 50000 г |
| Індекс передачі кольору | >70 Ra |
| Кут розсіювання | 120 |
| Довжина | 5 м |
| Мінімальна партія | 5 м |
| Ціна за | 1 м |
| Колір світіння | теплий білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Напруга живлення | 12В |
| Споживана потужність Вт/м | 10Вт |
| Світлова віддача | 110Лм/Вт |
| Кількість світлодіодів, шт/м | 120 |
| Тип діода | SMD2835 |
| Гарантія | 2 роки |
| Ступінь захисту (IP) | IP20 |
| Кратність різання | 2,5 см |
| Ширина | 8 мм |
| Світловий потік | 1100 Лм |
*Ціна вказана за 1 метр. *Ця світлодіодна стрічка продається кратно п'яти метрам.
Важливо!!! LED драйвер повинен перевищувати по потужність ваш відрізок LED стрічки не менше ніж на 20%, по можливості цей запас повинен бути більше. Це необхідно для стабільної довготривалої експлуатації як самої світлодіодної стрічки, так і блоку живлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 10 Вт |
| Колірна температура | 3000K |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 110 лм |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
- Ціна: 44 ₴/пог.м
