
LED світильник smart GALAXY VIOLUX круг 110W 3000-4000-5000K IP20 чорно-білий
2 160 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Кількість джерел світла
8
Матеріал плафона, підвісок
Акрил
Матеріал каркасу
метал
Тип лампи
Вбудовані світлодіоди (LED)
Тип цоколя
Ні цоколя
Потужність лампи
192 Вт
Ступінь захисту IP
20
Колір
Чорний
Колір арматури (підстави)
Чорний
Тип вимикача
Настінний
Пульт дистанційного керування
Так
Колір світіння
Білий-нейтральний/Теплий-жовтий/Білий-холодний
Виробник
Світ
Стан
Нове
Датчик руху
Ні
Потужність
192 Вт
Гарантійний термін
12 міс
Тип світильника
Стельовий
Форма
Квадратна
Колір плафона
Чорний
Діммер
Так
Спосіб монтажу
Накладний
Люстра-вентилятор
Ні
Можливість регулювання висоти
Ні
Тип кріплення
Планка
Форма плафона
Квадратна
Тип
Люстра/Світильник стельовий
Габаритні розміри
довжина
61 см
Ширина
60 см
Висота
14 см
Характеристики
Матеріал
Метал/пластик
Напруга живлення, V
220/240V
Управління
Пульт+вимикач
Тип кріплення
монтажна планка
Температура кольору
3000-6000
Потужність споживання , W
192w
Діаметр, мм
600
Висота, мм
140
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 110 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Кругла |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 43 см |
| Висота | 7 см |
- Ціна: 2 160 ₴









