
Люстра світлодіодна з пультом керування SL-5331/2+2 BK DIMMER
1 250 ₴
- В наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кількість джерел світла
4
Матеріал плафона, підвісок
Акрил
Матеріал каркасу
метал
Потужність лампи
96 Вт
Напруга мережі
220~240 В
Ступінь захисту IP
20
Колір
Чорний
Колір арматури (підстави)
Чорний
Тип вимикача
Настінний
Пульт дистанційного керування
Так
Виробник
SVET
Країна виробник
Китай
Стан
Нове
Тип лампи
Вбудовані світлодіоди (LED)
Габаритні розміри
Довжина
70 см
Ширина
51 см
Висота
13 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | SVET |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Ні |
| Потужність | 96 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Квадратна |
| Діммер | Так |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 51 см |
| Висота | 13 см |
- Ціна: 1 250 ₴







