
Шинопровід магнітний DTA накладний 2м чорний Violux
220 ₴
- В наявності
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Violux DTA – це накладний магнітний шинопровід довжиною 1 м, призначений для монтажу трекових світильників у низьковольтних освітлювальних системах. Використовується для створення гнучких та модульних рішень в освітленні житлових, комерційних та офісних приміщень.
Чорний матовий корпус із міцного алюмінію забезпечує стильний вигляд, довговічність і ефективне розсіювання тепла.
ПЕРЕВАГИ:
-
Простий монтаж – спеціально розроблений для встановлення в натяжні стелі, що забезпечує легку та швидку інтеграцію без складних конструктивних змін.
-
Гнучке налаштування освітлення – можливість вільного переміщення світильників уздовж шинопроводу без необхідності демонтажу або додаткових інструментів.
-
Міцний алюмінієвий корпус – забезпечує надійність, довговічність та ефективне відведення тепла
Характеристики:
-
Серія:DTА
-
Тип:Магнітний трековий світильник ULTRASLIM 26мм
-
Розміри, мм:
1000x26x6
-
Матеріал корпусу:алюміній
-
Колір моделі:чорний
-
Пакування: уп/кор/ящик: плівка, 1/10
-
Вага, г:275
-
Гарантійний термін:1 рік
-
Ступінь захисту:IP 20
-
Особливості: Комплект засобі монтажу, Торцеві заглушки (2шт)
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Violux |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 6 мм |
- Ціна: 220 ₴










