
Кондиціонер Інверторний Gree U-Crown DC inverter GWH12UB-K3DNA4F Wi-Fi
60 238 ₴
- В наличии
- +380 (50) 396-03-48Антон
- +380 (97) 574-02-58Александр Бассейны
- +380 (50) 318-36-72Александр Бассейны
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Інверторні спліт-системи U-CROWN – флагманська серія настінних кондиціонерів з ультратонким внутрішнім блоком і дизайном в стилі «металік» від бренду GREE, що з'явилася на нашому ринку в 2015 році.
Безшумні моделі цієї серії здатні обігрівати приміщення в екстремальні 30-градусні морози, будучи, по суті, повноцінними тепловими насосами «повітря-повітря».
Кут розподілу повітря по горизонталі становить 130°, по вертикалі - 180°!
МОДНИЙ ДИЗАЙН
Моделі U-CROWN пропонуються в металізованої обробці з матовою передньою панеллю і хромованими вставками по U-подібним торцях корпусу. Вражає сверхточная підгонка деталей лицьовій панелі і жалюзі, що зустрічаються з зазором 0,3 мм!
Товщина внутрішнього блоку кондиціонерів GREE флагманської лінійки – всього 170 мм (у 18-моделі – 205 мм), що на 30-35% менше, ніж у більшості інших кондиціонерів.
НАЙВИЩА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
Клас енергоефективності спліт-систем U-CROWN - A +. У режимі «Охолодження» коефіцієнт енергоефективності досягає 7,5, в режимі «Обігрів» – 5,1. Даний показник досягнутий за допомогою використання інверторного двоступеневого компресора і на 35-40% вище, ніж у інших інверторних кондиціонерів!
МОЖЛИВІСТЬ ОБІГРІВУ ПРИ МОРОЗІ ДО -30 ° С
Спеціальна конструкція компресора, що працює на фреоні R410a, особливе утеплення зовнішнього блоку і попередньо на заводі зимовий комплект забезпечують стабільний обігрів навіть при морозах до -30 ° С! Для порівняння, звичайний побутовий кондиціонер з зимовим комплектом здатний працювати на обігрів максимум до -15 ... -20 ° С.
ТРИСТУПЕНЕВА ФІЛЬТРАЦІЯ ПОВІТРЯ
Триступенева очистка повітря від бактерій, пилу і неприємних запахів досягається за допомогою роботи фільтра з іонами срібла, яке функціонує в тандемі з електростатичним і фотокаталітичним фільтром. Всі три фільтра йдуть в комплекті з кондиціонерами даної серії. Самоочищення блоку забезпечує 100% видалення вологи з теплообмінника, запобігаючи тим самим появі цвілі і грибка.
ПРАЦЮЄ НЕ ГОЛОСНІШЕ ШЕЛЕСТА ЛИСТЯ!
Завдяки наявності режиму СОН, функції «Теплий старт» і мінімального шумового рівню (всього 19-22 дБ), моделі серії є кращим вибором для спальні!
ФУНКЦІЇ ДЛЯ СУПЕРКОМФОРТНОГО УПРАВЛІННЯ
Для того, щоб управління кондиціонером було комфортним навіть вночі, в пульті ДУ передбачена рівномірна LED-підсвітка екрану. Для просунутих користувачів існує можливість управління через Wi-Fi за допомогою власного смартфона або планшета на Android (перебуваючи в приміщенні з кондиціонером).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gree |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Поток воздуха | 720 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 12000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 3600 Вт |
| Мощность охлаждения | 3520 Вт |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительный сервис | Установка, Сервисное обслуживание, Настройка |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 8 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Фильтр | Электростатический фильтр, Плазменный фильтр |
| Количество скоростей работы вентилятора | 7 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 20 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Да |
| Максимальная длина коммуникаций | 20 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 920 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 970 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 54 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 305 мм |
| Ширина внутреннего блока | 860 мм |
| Глубина внутреннего блока | 170 мм |
| Вес внутреннего блока | 11.5 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 596 мм |
| Ширина внешнего блока | 899 мм |
| Глубина внешнего блока | 378 мм |
| Вес внешнего блока | 44.5 кг |
- Цена: 60 238 ₴


