
Кондиціонер Інверторний Gree Amber DC inverter GWH18YE-S6DBA2A Wi-Fi
60 870 ₴
- В наличии
- +380 (50) 396-03-48Антон
- +380 (97) 574-02-58Александр Бассейны
- +380 (50) 318-36-72Александр Бассейны
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Кондиціонери GREE Amber функціонують на фреоні R32, що на 8% ефективніше R410A. Спліт-система Gree Amber оснащена інноваційним інверторним двигуном останнього покоління, поставляється в типорозмірах 09-24 (2.7-7 кВт).
В дизайні внутрішнього блоку акцент робиться на максимальне зниження рівня шуму при мінімальній глибині.
ДВИГУН 10 ПОКОЛІННЯ - ЕКОНОМІЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ДО 50%
Інверторна технологія G10 дозволяє знизити рівень шуму, зменшити вібрацію двигуна та економити до 50% електроенергії. Так, моделі 09 и 12 типорозміру кондиціонера GREE Amber пропонується купувати тим, хто шукає спліт-систему для спальні або дитячої кімнати. На першій швидкості ці кондиціонери працюють безшумно - 18 і 21дБ. Такий шум можна порівняти з шелестінням листя або людським шепотінням на відстані 1м.Енергоеффективність для 09 и 12-го блоків серіі Amber відноситься до класу А +++, а сезонний коефіцієнт SEER складає 8,5 в режимі охолодження!
7 ШВИДКОСТЕЙ РОБОТИ
Замість традиційних для домашніх кондиціонерів 3-4 швидкості, в спліт-системах Amber їх 7! Такий широкий діапазон налаштувань дозволяє користувачеві не тільки вибрати оптимальну швидкість охолодження, але і прийнятний для нього рівень шуму кондиціонера.
ДОВЖИНА ТРАС ДО 50 МЕТРІВ
Починаючи з 18-го, типорозміру допустима довжина трас між внутрішнімі та зовнішніми блоками - до 40 метрів з 20-ти метровим перепадом по висоті, що особливо актуально в новобудовах, особняках та офісних приміщеннях. Найпотужніший представник лінійки - тип 24 - допускає прокладку 50-метрової траси з перепадом 30 метрів!
ОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБІГРІВ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ УМОВАХ
Завдяки двоступінчастому компресору, охолодження можливо при зовнішній температурі від -18 до + 53°С і підігріву - при зовнішній температурі повітря -30°С.
З огляду на те, що в зимовий період середня температура в Україні рідко знижується нижче -15...-20°С, спліт-системи Amber в нашій країні будуть ідеальним вибором обігріву взимку і охолодження приміщень влітку!
МАКСИМУМ КОРИСНИХ ФУНКЦІЙ
У кондиціонерах серіі Amber реалізовані всі передові напрацювання GREE:
- Турборежим
- Авторестарт
- 3D повітряний потік з можливістю регулювання з ІК ДУ в двох площинах
- функція I Feel
- Самодіагностика
- Wi-Fi управління через смартфон/планшет
- Фільтр Cold Plazma в додаток до стандартного фільтра
- 7-ми швидкісний вентилятор
- Безшумна робота
- Робота в широкому температурному діапазоні зовнішнього повітря. Охолодження: від -18°С до + 53°С. Обігрів: до -30°С.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gree |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Поток воздуха | 1200 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 18000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 5600 Вт |
| Мощность охлаждения | 5300 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительный сервис | Установка, Сервисное обслуживание, Настройка |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 8 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Фильтр | Электростатический фильтр, Плазменный фильтр |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 7 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 33 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Да |
| Максимальная длина коммуникаций | 40 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1320 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1320 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 52 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 327 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1101 мм |
| Глубина внутреннего блока | 249 мм |
| Вес внутреннего блока | 16.5 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 790 мм |
| Ширина внешнего блока | 1000 мм |
| Глубина внешнего блока | 427 мм |
| Вес внешнего блока | 64 кг |
- Цена: 60 870 ₴






