
Кондиціонер Gree Bora GWH12AABXB-K3NNA2B
20 343 ₴
- В наличии
- +380 (50) 396-03-48Антон
- +380 (97) 574-02-58Александр Бассейны
- +380 (50) 318-36-72Александр Бассейны
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Кондиціонери GREE серії BORA, працюють на безпечному фреоні R410A.
На відміну від неінверторних моделей минулих поколінь, спліт-системі GREE BORA притаманні такі переваги:
- оновлений дизайн
- широкий діапазон потужностей
- наявність генератора Cold Plazma
Енергоефективність за показниками EER / COP у кондиціонерів BORA становить 3,21 / 3,61 (клас «А»), що вважається хорошим показником, враховуючи цілком прийнятну ціну і неінверторний двигун. Обігрів можливий при морозах до -7 ° С.
НОВИЙ ДИЗАЙН: НІЧОГО ЗАЙВОГО!
Кондиціонери GREE BORA пропонуються тим споживачам, які цінують сучасний мінімалістичний дизайн. Внутрішній блок з вузької горизонтальної металізованої смугою і прихованою за пластиковою панеллю індикацією температури виглядає дуже стильно і ненав'язливо. Білі світлодіодні цифри просвічуються через пластик на лицьовій панелі тільки під час роботи кондиціонера.
ДОДАТКОВА ФІЛЬТРАЦІЯ (ОПЦІЯ)
У кондиціонерах серії BORA може бути встановлено багатоступеневу систему фільтрації, в завдання якої входить:
- Електростатична фільтрація через сітку для видалення пилу.
- Боротьба з вірусами і бактеріями за допомогою катехинового і антибактеріального фільтрів.
- Боротьба з неприємними запахами – фотокаталітична фільтрація 99% летючих сполук і формальдегідів з функцією самовідновлення фільтра під дією сонячних променів.
- За допомогою вугільного фільтра повітря очищається від диму, формальдегідів і неприємних запахів. Ці речовини осідають усередині фільтра і не потрапляють назад в кімнату.
НАЯВНІСТЬ ТУРБОРЕЖИМА ТА ВСІХ ВАЖЛИВИХ ФУНКЦІЙ
У серії GREE BORA зібрані кращі функції для охолодження і обігріву:
- Турборежим для прискореного нагріву або охолодження повітря
- Самоочищення для запобігання утворенню грибка у внутрішньому блоці
- Нічний режим для тихої роботи
- Таймер
- Блокування пульта
- Теплий старт
Оновлений пульт ДК забезпечить підвищений комфорт управління завдяки новому розташуванню і формі кнопок, а також інформативному LCD дисплею.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gree |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Поток воздуха | 590 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 12000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 3610 Вт |
| Мощность охлаждения | 3210 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительный сервис | Установка, Сервисное обслуживание, Настройка |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Нет |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 5 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Фильтр | Электростатический фильтр, Плазменный фильтр |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 4 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 28 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Да |
| Максимальная длина коммуникаций | 20 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1009 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 942 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 250 мм |
| Ширина внутреннего блока | 773 мм |
| Глубина внутреннего блока | 185 мм |
| Вес внутреннего блока | 8.5 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 555 мм |
| Ширина внешнего блока | 732 мм |
| Глубина внешнего блока | 330 мм |
| Вес внешнего блока | 28 кг |
- Цена: 20 343 ₴






