
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/XA31I Inverter R32 WI-FI Ready
20 599 ₴
- Немає в наявності
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Інверторна спліт-система — особливими відмінностями моделі є функціональність, економічність і дизайн внутрішнього блока. Акрилове покриття лицьової панелі додасть Вашому інтер'єру витонченості.
Інверторний компресор, холодоагент R32, клас енергоефективності А++, робота на обігрівання до -20 °C, охолодження до -15 °C, мінімальний рівень шуму 22 dB, покриття Blue Fin, фільтр із високим ступенем очищення, функція I Feel (датчик температури на ПДК), 4D Air Flow — хитання обох жалюзі, опція — WiFi та багато інших функцій.
Унікальні переваги TCL TAC-12CHSD/XA31I Inverter R32 WI-FI Ready
Кондиціонер обладнаний світлодіодним дисплеєм температури та режимів роботи, які розміщені на передній панелі внутрішнього блока. Дисплей активується після увімкнення кондиціонера та може бути вимкнений користувачем за потребою. й обігрівання створює найвідповіднішу кліматичну зупинку, яка сприяє вашому комфорту та приємному відпочинку.
![]()
Подвійна дренажна конструкція, за бажанням дренаж приєднується зліва чи справа.
![]()
Покриття Blue Fin — захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища.
![]()
Унікальний дизайн кондиціонера з оригінальною передньою панеллю створить неповторний дизайн вашого будинку.
![]()
Немає зв'язку між конденсатом і електрикою. Потік конденсатної води оптимізований і не має прямого контакту з електричним блоком керування, у такий спосіб підвищує його безпеку.
![]()
Алгоритм штучного інверторного інтелекту дає змогу швидше досягати заданої температури та працює точніше. Підвищує енергоощадність.
![]()
Дружній для довкілля фреон R32. Низький коефіцієнт GWP (потенціал глобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським екологічним стандартам.
![]()
Інверторний компресор, до 50% економніший, ніж звичайні системи, точно підтримує задану температуру та має плавне регулювання потужності.
Фільтр високої щільності. У кондиціонері застосований багаторазовий мийний фільтр із використанням фільтрувальних елементів високої щільності. Порівнюючи зі стандартним, фільтр вловлює частинки пилу розміром до 2,5 раза менше та не тільки запобігає забрудненню теплообмінника, але й ефективно очищає повітря в приміщенні.
Керування і комфорт TCL TAC-12CHSD/XA31I Inverter R32 WI-FI Ready
![]()
Автопривод горизонтальних жалюзі. Керування жалюзі для регулювання напрямку потоку повітря вгору-вниз здійснюється з пульта керування
![]()
Автопривод вертикальних жалюзі. Керування жалюзі для регулювання напрямку потоку повітря вліво-вправо здійснюється з пульта керування.
![]()
Wifi керування (опція). Опціонально кондиціонер може бути обладнаний модулем зв'язку Wi-Fi для можливості віддаленого керування через смартфон або планшет, перебуваючи як удома, так і в будь-якому іншому місці, де є інтернет. Wi-Fi модуль не входить до комплекту постачання кондиціонера/купується як опціяWifi керування (опція)
![]()
Низький рівень шуму. Кондиціонер належить до моделей із підвищеним акустичним комфортом і рекомендується для встановлення в спальні та дитячі кімнати, а також для людей із підвищеним сприйняттям стороннього шуму
![]()
5 швидкостей вентилятора. Кондиціонер має можливість багатоступеневого регулювання швидкості повітряного потоку. Доступно 5 швидкостей вентилятора від найтихішого та найвідповіднішого для нічного часу Sleep, до Turbo для максимально спекотних днів і високого теплового навантаження.
![]()
Розумний потік повітря. У режимі охолодження прохолодне повітря дме вгору, щоб уникнути прямого потоку до голови користувача. У режимі обігріву тепле повітря спрямоване вниз, щоб дути на ноги.
![]()
I Feel. У пульт керування вбудований температурний датчик, під час передавання команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дає змогу точніше підтримувати температуру безпосередньо в зоні перебування людей.
Системні функції TCL TAC-12CHSD/XA31I Inverter R32 WI-FI Ready
![]()
Незалежне осушення. Під час увімкнення режиму осушення відбувається ефективне осушення повітря без помітної зміни температури в обслуговному приміщенні.
![]()
Антикорозійне покриття. Металеві елементи корпусу зовнішнього блока, незахищені лакофарбовим шаром, мають спеціальне покриття, що перешкоджає появі корозії й дає змогу продовжити термін експлуатації агрегату.
![]()
Режим розумного розморожування. В автоматичному режимі знижується кількість і довжину циклів розморожування для запобігання обмерзанню теплообмінників (утворення інею), забезпечуючи стійку роботу кондиціонера в заданому режимі.
![]()
Функція самодіагностики. Контролер кондиціонера в постійному режимі відстежує параметри функціонування, у разі відхилення від норми система буде встановлена й на LED дисплеї покаже код несправності.
![]()
Запам'ятовування положення жалюзі. Після чергового ввімкнення кондиціонера автоматичні повітряні жалюзі повертатимуться в положення, яке було до його вимкнення. Якщо встановлено режим постійного коливання, він також буде активований.
![]()
Економрежим. Режим роботи активується кнопкою ECO на пульті керування. Для зниження споживання електроенергії встановлена раніше температурна буде скоректована автоматично на 2 °C для економії електроенергії, водночас кондиціонер і далі функціонуватиме в раніше встановленому режимі.
![]()
Режим сну. Нічний режим роботи активується натисканням кнопки SLEEP на пульті керування. Вмикання режиму під час роботи агрегату на охолодження/обіг призведе до збільшення/зниження температури на 1 °C за годину, через 2 години температура повітря стабілізується, а через 7 годин після активації режим буде автоматично вимкнений.
![]()
Аварійна кнопка. Дає змогу вмик./вимк. кондиціонер у разі присутності несправності або втрати пульта керування, як із колишніми параметрами й раніше встановленим режимом роботи (охолодження або обігрівання), так і перемкнути режим роботи, за бажанням користувача.
![]()
Таймер 24 год. Є можливість налаштувати автоматичне вмикання або вимикання кондиціонера за встановленим таймером упродовж 24 годин, з дискретністю 0,5 години.
![]()
Авторестарт. Після відновлення електроживлення кондиціонер автоматично увімкнеться з тими параметрами, які були на момент вимкнення живлення.
![]()
Теплий старт. Під час використання режиму обігріву вентилятор внутрішнього блока буде увімкнений тільки після достатнього нагрівання теплообмінника внутрішнього блока, що дасть змогу запобігти викиду холодного повітря в приміщенні.
![]()
Низькотемпературний режим (обогрівання). Кондиціонер може ефективно працювати в режимі обігріву за температур зовнішнього повітря нижче 0 °C.
![]()
Низькотемпературний режим (охолодження). Кондиціонер може ефективно працювати в охолоджувальному режимі за температур зовнішнього повітря нижче 0 °C.
![]()
Super Turbo Start. Завдяки цій функції, у режимі охолодження можливе швидке зниження температури на виході з внутрішнього блока з 27 °C до 18 °C за 30 сек. А в режимі нагрівання підвищення температури від 20 до 40 °C за 60 сек. Необхідно натиснути кнопку Turbo на пульті дистанційного керування.
![]()
Сильне охолодження. Немає зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження за температури довкілля 50 °C. Кондиціонер продовжить роботу безперервно до температури довкілля 60 °C.
Турбо режим. Режим високої потужності активує максимальну продуктивність кондиціонера в заданому режимі роботи та дає змогу швидше досягти необхідної температури. Функціонування в цьому режимі не перевищує 15 хвилин.
![]()
Підсвітка пульта. Під час затискання будь-якої клавіші на 3 секунди засвічується підсвітка екрана, що дає змогу зручно користуватися пультом навіть вночі.
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність обігріву | 922 Вт |
| Потужність охолодження | 1130 Вт |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | TCL |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Таймер | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Мінімальна температура | 20 град. |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Дисплей | Так |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 250 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Глибина внутрішнього блоку | 200 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 775 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Ширина зовнішнього блоку | 710 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 24 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 500 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 250 мм |
- Ціна: 20 599 ₴


