
Кондиціонер TCL TAC-18CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready
32 499 ₴
- Немає в наявності
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Спліт-система XAB1 - сучасна модель для європейського ринку, яка поєднує в собі переваги класичних кондиціонерів, з безліччю нововведень у питаннях зниження рівня шуму та підвищення енергоефективності. Усі кондиціонери в рамках лінійки відносяться до класу енергозбереження «А» та оснащені опцією Wi-Fi-управління. Неймовірно стильний дизайн кондиціонера з ребристою панеллю та срібною .
Кондиціонер обладнаний світлодіодним дисплеєм температури та режимів роботи, що знаходяться на передній панелі внутрішнього блоку. Дисплей активується після включення кондиціонера і може бути вимкнений користувачем за потребою. Подвійна дренажна конструкція, за бажанням, дренаж приєднується зліва або праворуч.
-
Інверторний компресор про 50% економічніше, ніж звичайні системи, точно підтримує задану температуру і має плавне регулювання потужності.
-
Хладагент R32 Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціалглобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським стандартам.
-
Низький рівень шуму Оптимізована система повітроводів, здатна значно знижувати рівень шуму до 22 дБ для користувачів, які цінують спокій та тишу.
-
Самоочищення Волога не накопичується на теплообміннику і тим самим запобігає накопиченню бруду на внутрішньому блоці. З антикорозійним напиленням обох теплообмінників
-
WiFi контроль Користувачі можуть легко керувати кондиціонером за межами будинку за допомогою Smart пристрою. Wi-Fi модуль не входить у комплект поставки кондиціонера / купується як опція.
-
Безпечна конструкція Відсутність зв'язку між конденсатом і електрикою.
Комплектація:
- Зовнішній блок
- Внутрішній блок
- Пульт ДК
- Документація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Потік повітря | 800 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 5130 Вт |
| Потужність охолодження | 5100 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Електростатичний фільтр |
| Функція пам'яті | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 5 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1579 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1382 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 290 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 910 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 200 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 10 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 300 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 600 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 780 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
- Ціна: 32 499 ₴
