
Насос Win Home8 0.40 кВт 220V
14 012,50 ₴
- Немає в наявності
+380503183672
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Інформація для замовлення
Однофазний насос з префільтром Winter Home 8, призначений для циркуляції води в басейнах. Підходить для басейнів розмірами до 40 м3. Насос оснащений префільтром з кошиком, який утримає небажані частки такі як листя або пісок, захищаючи насос від поломок та продовжуючи термін служби. Корпус насоса та корзина префільтр виготовлені з міцного поліпропілену, завдяки чому насос витримує максимальний тиск 2 бар.
| Габарити | 475x184x278 мм |
| Вхідна потужність Р1 230В, 1~ | 0.60 кВт |
| Робочий тиск макс. | 2 бар |
| Номінальний струм | 2.70 А |
| Вихідна потужність Р2 | 0.40 кВт |
| Робоча температура макс. | 40° |
| Обсяг басейну | до 30 м3 |
| Продуктивність | 8 м3/год |
| Швидкість двигуна мін. 1 rpm | ~2850 |
| Підключення вхідне/вихідне | 1 1/4”/1 1/2” |
| Реком. діам. вхід./вихід. труби | 50/50 мм |
| Захист | IP 54 |
| Термічний клас | F |
| Ємність пре-фільтра | ~ 1.5 літри |
| Розмір осередку пре-фільтра | 2.8 x 2.8 мм |
| Матеріал | PP/GF 30/PPE/AISI 420/Графіт/Стеатит |
| Вага, кг | 7.70 |
Виробник: Winter (Німеччина)
- Ціна: 14 012,50 ₴

