
Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XA31I Inverter R32 WI-FI Ready
17 675 ₴
- Немає в наявності
+380503960348
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DC інверторний компресор, холодоагент R32, клас енергоефективності А++, робота на обігрів до -20°C, робота на охолодження до -15°C, мінімальний рівень шуму 22 dB. Спліт-системи з виразним дизайном - з білою акриловою фронтальною панеллю та хвилястими лініями, розширеними функціями і зниженим рівнем шуму. Функція самоочищення (обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація). Підтримка температури 8°С. Голосове керування: Google Assistant «Ок, Google» (опція) , покриття Blue Fin, фільтр з високим ступенем очистки, функція I Feel (датчик температури на ПДУ), Smart Vector Air Flow . IoT WiFi (додаток TCL HOME) - опція
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | TCL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення | 28 кв.м |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність охолодження | 820 Вт |
| Потужність обігріву | 720 Вт |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | ручна |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 195 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 685 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 255 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 250 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 710 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 500 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 24 кг |
- Ціна: 17 675 ₴

