Топ продаж


Кондиционер Hoapp HSC-LA28VA/HMC-LA28VA Luna
14 432 ₴
- В наявності
+380503960348
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Hourpp HSC-LA28VA/HMC-LA28VA Luna — кондиціонер типу On/Off, який працює на обігрівання й охолодження. Кондиціонер має вдосконалений дизайн внутрішнього блока, завдяки якому має стильний та елегантний вигляд в інтер'єрі приміщення. Кондиціонери серії Luna мають функцію м'якого очищення, осушення повітря й захист від перепадів напруги, а також забезпечені таймером відкладеного ввімкнення/вимкнення, під час роботи на обігрівання виключена подача холодного повітря. Розподіл повітряного потоку відбувається тільки після прогрівання теплообмінника внутрішнього блока.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Hoapp |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Потік повітря | 470 куб.м/год |
| Рекомендована площа приміщення | 27 кв.м |
| Потужність охолодження | 2.7 Вт |
| Потужність обігріву | 2.6 Вт |
| Охолоджуюча здатність | 9 BTU/г |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Додатковий сервіс | Установка |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Пультом |
| Інвертор | Так |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Мінімальна температура | -7 град. |
| Максимальна температура | 15 град. |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 250 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 698 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 185 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 428 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 720 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 310 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
- Ціна: 14 432 ₴

