Супер цена


Кондиціонер спліт система TCL TAC-09CHSD/XAB1IHB Heat Pump R32 WI-FI
21 299 ₴
- В наявності
+380503960348
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інверторний тепловий насос, FULL DC, обігрів до -30, робота на охолодження до -15°C, підігрів піддону зовнішнього блоку, з вбудованим IoT WiFi (додаток TCL Home) Голосове керування: Google Assistant «Ок, Google». Функція самоочищення (обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація). Підтримка температури 8°С. В комплекті кабель живлення, вібраційні прокладки. Клас енергоефективності А++, теплообмінники обох блоків покриті антикорозійним напиленням Blue Fin, біла ребриста панель з прихованим дисплеєм, стандартний пиловий фільтр, мінімальний рівень шуму 19 dB, функція I Feel (датчик температури на ПДУ), 8 режимів напрямку потоку вгору-вниз
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Потужність обігріву | 699 Вт |
| Потужність охолодження | 800 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 8 |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 800 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 699 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 190 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 698 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 255 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 240 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 710 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 495 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 24 кг |
- Ціна: 21 299 ₴
