
Морозильна скриня Beko HSA32520F
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна скриня BEKO
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Загальний об`єм | 298 л |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | SN, T |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Механічне |
| Вбудована техніка | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Потужність заморожування | 15 кг/добу |
| Мінімальна температура у морозильній камері | -26 град. |
| Енергоспоживання | 272 кВт/год |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Вага | 45 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте

