
Морозильна скриня BEKO HS 221520
7 999 ₴
- Немає в наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кількість камер 1/ Кількість компресорів 1/Механічне електромережне використання клас A+ (235 кВтч/год)/ Загальний об'єм 208 л/ Можливість перевішування дверей є/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Тип морозильної камери | морозильна скриня |
| Загальний об`єм | 208 л |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | SN, T |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Вбудована техніка | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Потужність заморожування | 36 кг/добу |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 224 кВт/год |
| Перевішувані двері | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Глибина | 73 мм |
| Вага | 38 кг |
- Ціна: 7 999 ₴

