
Морозильна камера ATLANT М 7606-500 N
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна камера ATLANT М 7606-500 N — морозильна камера із системою охолодження No Frost, у білому кольорі, на 8 відділень.
- Тип керування: електронне
- Система охолодження: No Frost
- Додаткові ємності на двері (Slim Space) — 2 штуки
- Корисний об'єм — 245 літрів
- Функція «швидке заморожування»
- Заморожувальна здатність — 13 кг/добу
- Утримування температури у разі вимкнення електроенергії — 20 годин
- Клас енергоефективності – А +
Моделі морозильних камер М 7606-500 N і М 7606-100 N за всіма технічними характеристиками ідентичні. Єдиним відмінністю є тільки те, що 31жна документація до моделі морозильної камери М 7606-500 N адаптована до українського ринку та представлена державною мовою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlant |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Загальний об`єм | 278 л |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | N, SN, ST, T |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Електронне |
| Вбудована техніка | НІ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Суперзаморозка | Так |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Потужність заморожування | 13 кг/добу |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Енергоспоживання | 303 кВт/год |
| Індикатор температури | Так |
| Автономне збереження холоду | 20 годин |
| Кількість ящиків в морозильній камері | 2 |
| Кількість кошиків в морозильній камері | 8 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 186 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Глибина | 62 мм |
| Вага | 79 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте


