
Морозильна камера ATLANT М 7184-501
7 600 ₴
- Немає в наявності
+380 (50) 396-03-48
Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Морозильна камера ATLANT М 7184-101 є окремішнім приладом класу енергоспоживання А+. Вона виготовлена в білому корпусі з одними дверима, які відкриваються навісною ручкою-скобою. Пристрій, корисним об'ємом 220 літрів, обладнаний шістьма прозорими висувними контейнерами та піддоном для заморожування дрібних продуктів. Модель обладнана економічним і тихим інверторним двигуном, призначеним для тривалого терміну експлуатації. Завдяки системі швидкого заморожування їжа зберігає свої корисні властивості та зберігається довше. Ця функція вмикається механічним перемикачем, а вимикається повторним натисканням або автоматично через 48 годин. Продуктивність агрегату становить 20 кг їжі на добу, а автономне збереження холоду гарантується впродовж 14 годин. Морозильна камера ATLANT М 7184-101 захищена від перепадів напруги в мережі, а розморожується звичайним ручним способом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlant |
| Країна виробник | Білорусь |
| Тип морозильної камери | морозильна шафа |
| Загальний об`єм | 240 л |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість дверей | 1 |
| Кліматичний клас | N, SN, ST, T |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Вбудована техніка | НІ |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Потужність заморожування | 20 кг/добу |
| Автономне збереження холоду | 15 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 63 мм |
- Ціна: 7 600 ₴


