
Кондиционер HOAPP HSZ-LA55VA/ HMZ-LA55VA
36 982 ₴
- В наявності
+380503960348
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний інверторний кондиціонер Hoapp LUNA HSZ-LA55VA/HMZ-LA55VAсерії LUNA розроблений за європейськими технологіями. Кондиціонери цієї серії обладнані інверторними компресором, які споживають на 30-40% менше електроенергії, порівнюючи з неінверторними. Інверторна технологія G10 унеможливлює вібрацію на низьких обертах в 1 Гц. Що дає змогу не працювати кондиціонеру без зупинки у разі досягнення заданої температури. У такий спосіб унеможливлюються вкрай небажані пускові струми, підвищується надійність, енергоощадження, зручність використання пристрою. Під час роботи на мінімальних обертах кондиціонер споживає всього 45 Вт. Технологія G10 визначає широкий діапазон продуктивності під час обігрівання, охолодження, з високою точністю підтримує задану температуру. Кондиціонери серії Light здатні обігріти приміщення за температури до -15 °C за вікном. Кондиціонер має лаконічний сучасний дизайн, тому він підійде під будь-який стиль приміщення й доповнить його. Ця модель забезпечить вам комфорт і затишок у житлових приміщеннях, офісах. Вона розроблена за всіма нормами (санітарним і екологічним), тому не завдасть шкоди вам і довкіллю.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Hoapp |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Потужність охолодження | 4600 Вт |
| Потужність обігріву | 5000 Вт |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Пультом |
| Інвертор | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 4 |
| Нічний режим роботи | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Ні |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1430 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1380 Вт |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 225 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 970 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 300 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 320 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 842 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 596 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 33 кг |
- Ціна: 36 982 ₴
