
Кондиціонер Інверторний GREE BORA DC INVERTER GWH24QD-K3DNA5A/A6E
45 228 ₴
- В наличии
- +380 (50) 396-03-48Антон
- +380 (97) 574-02-58Александр Бассейны
- +380 (50) 318-36-72Александр Бассейны
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Модель Bora Inverter вдало поєднує в собі інверторний компресор і класичний набір базових функцій для вашого комфорту.
Серія Bora Inverter від GREE виконана в мінімалістичному дизайні. Стриманий білий корпус з вузькою металізованої смугою внизу виглядає елегантно і легко стане невід'ємною частиною інтер'єру.
Кондиціонери цієї серії працюють на екологічному фреоні R410A, який безпечний для навколишнього середовища і здоров'я людини, а також не руйнує озоновий шар.
Лінійка Bora Inverter оснащена однією з найбільш передових технологій очищення повітря - генератором "Cold Plazma". Плазмовий іонізатор створює напругу близько 4800 В, що дозволяє знищити хвороботворні організми, пилок і алергени, які потрапляють в кондиціонер разом з повітряним потоком.
Щоб захистити вас від появи грибків і плісняви у внутрішньому блоці, в кондиціонерах Bora Inverter передбачена функція самоочищення. Після виключення кондиціонера вентилятор внутрішнього блоку протягом 10 хвилин продовжує обертання зі зниженою швидкістю. Це дозволяє випарувати залишилася на теплообміннику вологу і запобігти розмноженню хвороботворних організмів. Кондиціонери Bora Inverter також оснащені такими необхідними функціями, які роблять їх експлуатацію легкою і зручною:
- Турборежим - дозволяє швидко охолодити або обігріти приміщення;
- Широкий повітряний потік - рівномірно розподіляє в приміщенні повітряний потік з кондиціонера;
- Електростатичний фільтр - підтримує чистоту повітря в приміщенні, акумулюючи пил на своїй поверхні;
- Режим «Сон» - зробить ваш сон максимально комфортним, а також економить електроенергію;
- Авторестарт - автоматично відновлює всі встановлені раніше режими;
- Блокування пульта для захисту від дітей.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gree |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Поток воздуха | 850 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 24000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 6200 Вт |
| Мощность охлаждения | 6155 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительный сервис | Установка, Сервисное обслуживание, Настройка |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 7 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Фильтр | Электростатический фильтр, Плазменный фильтр |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 4 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 34 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Да |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 2000 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1900 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 300 мм |
| Ширина внутреннего блока | 970 мм |
| Глубина внутреннего блока | 225 мм |
| Вес внутреннего блока | 13.5 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 700 мм |
| Ширина внешнего блока | 955 мм |
| Глубина внешнего блока | 396 мм |
| Вес внешнего блока | 46 кг |
- Цена: 45 228 ₴




