
Кондиціонер Gree Fairy GWH18ACC-K3NNA1A
32 667 ₴
- В наличии
- +380 (50) 396-03-48Антон
- +380 (97) 574-02-58Александр Бассейны
- +380 (50) 318-36-72Александр Бассейны
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Серія FAIRY відноситься до нового покоління кондиціонерів з комплектацією, що аналогічна серії BORA, але в новому дизайнерському корпусі.
ВИТОНЧЕНИЙ ДИЗАЙН ВНУТРІШНЬОГО БЛОКУ
Округлі лінії корпусу, вузький хромований молдинг по торцях і хвилеподібний рельєф з бічних сторін роблять кондиціонери FAIRY GREE впізнаваними і естетично привабливими для будь-яких стилів інтер'єрів.
ДОДАТКОВА ФІЛЬТРАЦІЯ (ОПЦІЯ)
У кондиціонерах серії FAIRY може бути встановлена багаторівнева система фільтрації, в завдання якої входить:
- Електростатична фільтрація через сітку для видалення пилу.
- Боротьба з вірусами та бактеріями за допомогою катехинового і антибактеріального фільтрів.
- Боротьба з неприємними запахами – фотокаталітична фільтрація 99% летючих сполук і формальдегідів з функцією самовідновлення фільтра під дією сонячних променів.
За допомогою вугільного фільтра повітря очищається від диму, формальдегідів і неприємних запахів. Ці речовини осідають усередині фільтра і не потрапляють назад в кімнату.
ФУНКЦІЯ ТУРБОРЕЖИМА І ІНШІ ПОПУЛЯРНІ РЕЖИМИ
Турборежим допоможе охолодити приміщення або нагріти його (кондиціонер стійкий до морозів до -7°С) в максимально стислі терміни. Функція «I Feel» разом з багаторівневим повітряним потоком від горизонтальних жалюзі дозволяє створити зону комфорту в області розташування пульта.
Крім того в серії FAIRY присутній весь стандартний набір додаткових функцій:
- Теплий старт – обігрів стартує теплим повітрям.
- Самодіагностика – на пульт виводяться коди неполадок.
- Самоочищення – внутрішній блок самостійно висушується.
- Авторозморозка – інтелектуальна система відтаювання зовнішнього блоку.
- Таймер.
- Блокування пульта від дітей.
- Рівень шуму на мінімальній швидкості роботи не перевищує 26-37 дБ.
ВИСОКІ ПОКАЗНИКИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
Кондиціонери GREE FAIRY, ціна яких дуже вигідна за рахунок використання власних компресорів, можуть похвалитися відмінним енергозбереженням. Клас енергоефективності «А» та споживання електроенергії в режимі очікування всього 1 Вт – вражаючі переваги для економних користувачів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gree |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 50 кв.м |
| Поток воздуха | 650 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 18000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 5000 Вт |
| Мощность охлаждения | 4800 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительный сервис | Установка, Сервисное обслуживание, Настройка |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Нет |
| Тип управления | Пультом |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Фильтр | Электростатический фильтр, Плазменный фильтр |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 4 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 31 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Да |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1500 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1495 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -7 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 289 мм |
| Ширина внутреннего блока | 849 мм |
| Глубина внутреннего блока | 210 мм |
| Вес внутреннего блока | 11 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 545 мм |
| Ширина внешнего блока | 830 мм |
| Глубина внешнего блока | 320 мм |
| Вес внешнего блока | 39 кг |
- Цена: 32 667 ₴

