
Кондиціонер Gree Fairy GWH12ACB-K3NNA1A
20 343 ₴
- В наявності
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Серія FAIRY відноситься до нового покоління кондиціонерів з комплектацією, що аналогічна серії BORA, але в новому дизайнерському корпусі.
ВИТОНЧЕНИЙ ДИЗАЙН ВНУТРІШНЬОГО БЛОКУ
Округлі лінії корпусу, вузький хромований молдинг по торцях і хвилеподібний рельєф з бічних сторін роблять кондиціонери FAIRY GREE впізнаваними і естетично привабливими для будь-яких стилів інтер'єрів.
ДОДАТКОВА ФІЛЬТРАЦІЯ (ОПЦІЯ)
У кондиціонерах серії FAIRY може бути встановлена багаторівнева система фільтрації, в завдання якої входить:
- Електростатична фільтрація через сітку для видалення пилу.
- Боротьба з вірусами та бактеріями за допомогою катехинового і антибактеріального фільтрів.
- Боротьба з неприємними запахами – фотокаталітична фільтрація 99% летючих сполук і формальдегідів з функцією самовідновлення фільтра під дією сонячних променів.
За допомогою вугільного фільтра повітря очищається від диму, формальдегідів і неприємних запахів. Ці речовини осідають усередині фільтра і не потрапляють назад в кімнату.
ФУНКЦІЯ ТУРБОРЕЖИМА І ІНШІ ПОПУЛЯРНІ РЕЖИМИ
Турборежим допоможе охолодити приміщення або нагріти його (кондиціонер стійкий до морозів до -7°С) в максимально стислі терміни. Функція «I Feel» разом з багаторівневим повітряним потоком від горизонтальних жалюзі дозволяє створити зону комфорту в області розташування пульта.
Крім того в серії FAIRY присутній весь стандартний набір додаткових функцій:
- Теплий старт – обігрів стартує теплим повітрям.
- Самодіагностика – на пульт виводяться коди неполадок.
- Самоочищення – внутрішній блок самостійно висушується.
- Авторозморозка – інтелектуальна система відтаювання зовнішнього блоку.
- Таймер.
- Блокування пульта від дітей.
- Рівень шуму на мінімальній швидкості роботи не перевищує 26-37 дБ.
ВИСОКІ ПОКАЗНИКИ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
Кондиціонери GREE FAIRY, ціна яких дуже вигідна за рахунок використання власних компресорів, можуть похвалитися відмінним енергозбереженням. Клас енергоефективності «А» та споживання електроенергії в режимі очікування всього 1 Вт – вражаючі переваги для економних користувачів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Потік повітря | 550 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3400 Вт |
| Потужність охолодження | 3250 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Електростатичний фільтр, Плазмовий фільтр |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 4 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Теплий пуск | Так |
| Датчик присутності | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1012 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 941 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 256 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 819 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 185 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 540 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 782 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 320 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 30 кг |
- Ціна: 20 343 ₴

