
Кондиціонер Інверторний Gree Smart GWH24QF-K3DNB6G
54 589 ₴
- Нет в наличии
- +380 (50) 396-03-48Антон
- +380 (97) 574-02-58Александр Бассейны
- +380 (50) 318-36-72Александр Бассейны
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
|
Інверторні представники бізнес-класу від GREE – сучасні настінні спліт-системи SMART, що з'явилися на українському ринку в 2016 році. Управляти кондиціонером можна не тільки з пульта дистанційного керування, але і через Wi-Fi зі свого смартфона з системою Android . Спліт-системи серії SMART від GREE поставляються в сверхмінімалістічном корпусі з білою світлодіодною індикацією. Особливістю моделей серії є прихована за шаром пластика знімна передня панель з LED-підсвіткою дисплея. ІНВЕРТОР G10Унікальна розробка інженерів GREE – інвертор G10 – забезпечує практично відсутню вібрацію при роботі компресора на наднизьких частотах обертання до 1 Гц. Це дозволило добитися роботи зовнішнього блоку з енергоспоживанням всього 45 Вт на мінімальних частотах. Моделі з інвертором G10 працюють продуктивніше як в режимі опалення, так і при охолодженні. ОПАЛЕННЯ ПРИ МОРОЗІ ДО -20 ° СПопередньо встановлений зимовий комплект в поєднанні із захистом від обмерзання зовнішнього блоку і нової инверторной технологією забезпечує можливість роботи кондиціонера з лінійки SMART на обігрів при морозах до -20° С! НАЯВНІСТЬ РЕЖИМУ ІОНІЗАЦІЇКрім пиляків (сіток електростатичного фільтра), інверторні кондиціонери GREE SMART отримали генератор активних іонів COLD PLAZMA. Завдяки іонізації, в повітрі, що проходить через кондиціонер, знищуються бактерії і алергени, а також видаляються запахи. ФУНКЦІЇ РОЗШИРЕНОГО КОМФОРТУДля підвищення комфорту експлуатації спліт-системи SMART мають:
ДИСТАНЦІЙНЕ WI-FI КЕРУВАННЯ СПЛІТ-СИСТЕМОЮВласники смартфонів на Андроїд зможуть завантажити фірмовий додаток для віддаленого доступу до кондиціонера GREE SMART через Wi-Fi. Підключившись до точки доступу, можна управляти всіма режимами і налаштуваннями спліт-системи, включаючи установку таймера, без пульта дистанційного керування. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gree |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Рекомендуемая площадь помещения | 70 кв.м |
| Поток воздуха | 1150 куб. м/час |
| Охлаждающая способность | 24000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 7250 Вт |
| Мощность охлаждения | 6700 Вт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительный сервис | Установка, Сервисное обслуживание, Настройка |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Количество режимов работы | 5 |
| Автоматический режим работы | Да |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Фильтр | Электростатический фильтр |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Количество скоростей работы вентилятора | 4 |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Теплый пуск | Да |
| Датчик присутствия | Да |
| Максимальная длина коммуникаций | 25 м |
| Защита от замерзания | Да |
| Используемый хладагент | R410a |
| Параметры работы прибора | |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 1875 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 1945 Вт |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Высота внутреннего блока | 325 мм |
| Ширина внутреннего блока | 1078 мм |
| Глубина внутреннего блока | 246 мм |
| Вес внутреннего блока | 17 кг |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Высота внешнего блока | 700 мм |
| Ширина внешнего блока | 963 мм |
| Глубина внешнего блока | 396 мм |
| Вес внешнего блока | 53 кг |
- Цена: 54 589 ₴



