
Кондиціонер TCL TAC-12CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready
21 299 ₴
- В наявності
- +380 (50) 396-03-48Антон (побутова техніка)
- +380 (97) 574-02-58Олександр Басейни
- +380 (50) 318-36-72Олександр Басейни
- +380 (67) 853-30-70Вiктор Акамулятори
- +380 (50) 318-36-73Вiктор Акамулятори
Спліт-система XAB1 — сучасна модель для європейського ринку, яка поєднує в собі переваги класичних кондиціонерів, з безліччю нововведень у питаннях зниження рівня шуму та підвищення енергоефективності. Всі кондиціонери в межах лінійки належать до класу енергоощадження «А» й обладнаний опцією Wi-Fi-керування. Неймовірно стильний дизайн кондиціонера з ребристою панеллю та срібною смужкою.
Кондиціонер обладнаний світлодіодним дисплеєм температури та режимів роботи, які розміщені на передній панелі внутрішнього блока. Дисплей активується після увімкнення кондиціонера та може бути вимкнений користувачем за потреби. Подвійна дренажна конструкція, за бажанням дренаж приєднується зліва чи справа.
-
Інверторний компресор До 50% економніше, ніж звичайні системи, точно підтримує задану температуру та має плавне регулювання потужності.
-
Хладагент R32 Дружній для довкілля. Низький коефіцієнт GWP (потенціалглобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повне відповідність європейським стандартам.
-
Низький рівень шуму Оптимізована система повітроводів здатна неабияк знижувати рівень шуму до 22 дБ для користувачів, які цінують спокій і тишу.
-
Самоочищення Волога не накопичується на теплообміннику і в такий спосіб запобігає скупченню бруду на внутрішньому блоці. З антикорозійним напиленням обох теплообмінників
-
Smart Air Flow У режимі охолодження, прохолодне повітря дме вгору. У режимі нагрівання тепле повітря спрямоване вниз, щоб дути на ноги.
-
WiFi контроль Користувачі можуть легко керувати кондиціонером поза межами будинку за допомогою Smart-пристрою. Wi-Fi модуль не входить до комплекту постачання кондиціонера/купується як опція.
-
Режим SLEEP Забезпечує комфортну зміну температури під час сну. А завдяки зменшенню швидкості вентилятора досягається мінімальний рівень шуму, що є запорукою комфортного та здорового відпочинку.
-
Безпечна конструкція Немає зв'язку між конденсатом і електрикою.
Комплектація:
- Зовнішній блок
- Внутрішній блок
- Пульт ДК
- Документація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Потік повітря | 550 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3420 Вт |
| Потужність охолодження | 3400 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатковий сервіс | Установка, Сервісне обслуговування, Налаштування |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Фільтр | Електростатичний фільтр |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 5 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим припливної вентиляції | Ні |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Датчик присутності | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1130 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 922 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 255 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 780 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 195 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 550 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 700 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 302 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 25 кг |
- Ціна: 21 299 ₴
